Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klubová expozice v Žirči 2009

5. 6. 2009

První akcí bude tradičně VÝSTAVA DROBNÉHO ZVÍŘECTVA V ŽIRČI, kde bude mít klub svou expozici. Ta se uskuteční pouze v sobotu dne 22. srpna 2009 v žirečském zámeckém parku. Součástí výstavy budou tradičně i další expozice. Zvířata budou vystavována ve dvou nebo tříčlenných kolekcích.

Přihláška na výstavu je přiložena a zašlete ji nejpozději do 2. 8. 2009 na adresu jednatele ZO: Zdeněk FRANC, 28. října 822, 544 01 Dvůr Králové n/L, email: z.franc@tiscali.cz .

U prodejných zvířat uveďte v přihlášce prodejní cenu a přiložte rodokmeny. Z prodejní ceny bude u prodaných zvířat provedena srážka 10%.

Přejímka zvířat se uskuteční ve čtvrtek 20. 8. 2009 od 14 do 18 hodin. Pro urychlení příjmu označte přepravky registračními čísly zvířat s udáním hmotnosti.

Posuzování zvířat proběhne v pátek 21. 8. 2009 bez přístupu veřejnosti.

Pro veřejnost je otevřeno pouze v sobotu 22. 8. 2009 od 8 do 17 hodin.

Výdej zvířat bude po skončení výstavy, tzn. 22. 8. od 17 hodin.

Veterinární podmínky: Vodní drůbež starší 18 týdnů musí být doprovázena potvrzením, že je klinicky zdravá. Ve všech případech, kdy se hovoří o „potvrzení“, musí být tento doklad vystaven nebo potvrzen soukromým veterinárním lékařem. Veterinární přejímku provede soukromý veterinární lékař, kterého zajistí pořadatel. Zvířata, která neprošla ve stanovené době veterinární přejímkou, se nesmí zúčastnit svodu.

Od letošního května platí, že zvířata musí být před posuzováním zvážená, proto je nutné, aby jste tak učinili ještě doma a přivezli již zvážená zvířata.

Výstavní výbor ručí za řádné ustájení a krmení zvířat na výstavě, neručí za uhynutí zvířat během dopravy. Reklamace zasílejte ihned po zjištění závady.