Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přejmenování a nové, prohloubené zaměření klubu

24. 2. 2008

PŘEJMENOVÁNÍ KLUBU

Dne 23. února 2008 se v Čáslavi na školení posuzovatelů drůbeže dohodli zástupci Klubu chovatelů vodní drůbeže, krůt a perliček a Klubu chovatelů krůt a perliček, spolu se zástupci ÚOK chovatelů drůbeže na novém zaměření práce obou klubů. Klub chovatelů vodní drůbeže, krůt a perliček se přejmenuje na Klub chovatelů vodní drůbeže a hlavní plemenářská a další činnost v oblasti chovu krůt a perliček se bude odvíjet v nově vzniklém samostatném klubu. Náš klub se nově, intenzívněji zaměří pouze na chov hus, kachen a pižmovek, přestože sdružuje i chovatele krůt a perliček. Tím by se měla výrazně zkvalitnit jeho práce, přestože jde stále o široké pole působnosti.

                                                                               jednatel klubu