Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jednání o speciální výstavě

31. 3. 2009

O letošní speciální výstavě našeho klubu jsme jednali nejen s různými organizacemi, ale i s Klubem chovatelů českých hus a Klubem chovatelů krůt. Po zvážení všech pro a proti, jsme se společně s oběma jmenovanými kluby rozhodli speciální výstavu opět uspořádat v Třebechovicích pod Orebem koncem září.

Chovatelé z třebechovické ZO nám přislíbili lepší podmínky, něj za jakých se výstavy konaly loni. Dohodli jsme se na nižší ceně o 1000,- Kč a lepších podmínkách pro zvířata. Bylo nám přislíbeno kvalitnější krmení, zajištění závěsných krmítek a zajištění vyšších klecí pro velká, resp. vysoká plemena hus. Snad se třebechovičtí po loňské akci ve svých službách zlepší a my budeme spokojeni.

 

                                                           Miloslav Procházka - jednatel klubu