Jdi na obsah Jdi na menu
 


Do nového roku 2010

28. 3. 2010

Vážení přátelé, chovatelé vodní drůbeže,

Předně Vás všechny srdečně zdravím a po nějaké době Vás zase oslovuji v souvislosti s děním v Klubu chovatelů vodní drůbeže.

Někteří v Vás asi ví, že jsem poměrně vážně nemocen a většinou hospitalizován v nemocnici (zrovna mě pustili na víkend domů), ale nezoufejte, snažím se tomu nepoddávat a v rámci možností se snažím pokračovat ve všech svých zájmech a svazových funkcích. Takže pokud to půjde, budu se i nadále věnovat i našemu klubu. Takže jdeme na to.

S činností členů našeho klubu nejsem příliš spokojen. Našich výstav, expozice v Žirči a speciální výstavy se účastní se svými zvířaty stále jen hrstka několika stále stejných chovatelů. Snad se to letos zlepší. Náš klub má mnoholetou tradici a bylo by škoda jej zabít nezájmem členů. Také mě mrzí, že někteří členové nejsou schopní ani uhradit členský příspěvek. Ty členy, kteří jej neuhradili opakovaně, jsme se rozhodli z klubu vyloučit pro neplnění členských povinností.

Všem se Vám dostal k rukám dopis. Součástí tohoto dopisu je tedy složenka na uhrazení členského příspěvku na rok 2010, který zůstal ve stejné výši jako loni, tedy 250,-Kč. Platbu jako již tradičně poukážete opět bezhotovostně na můj osobní účet. Tentokrát máte všichni vyplněné pouze základní údaje na pravé straně, protože skutečně nemám sílu vyplňovat všem i kontrolní ústřižky. Takže si chybějící údaje vyplňte, prosím, sami a složenku uhraďte na poště nebo bezhotovostním převodem z účtu.

Ti z Vás, kteří příspěvek z jakéhokoliv důvodu neuhradili v loňském roce, mají na složence uvedenou celkovou sumu k zaplacení, tzn. 500,- Kč.

Ti z Vás, kteří si objednali přes klub nánožní kroužky, je také obdrželi v tomto dopise společně s další složenkou na jejich úhradu. Tu si také doplňte a uhraďte. Jeden z hříšníků dosud neuhradil loňské kroužky, a proto má na složence opět uvedenou sumu i za loňský rok.

Byl bych moc rád, kdybychom celé účetnictví dali dohromady do léta, takže pokud to jen bude trochu možné, pokuste se příspěvky a kroužky uhradit, co nejdříve.

V letošním roce nás opět čekají dvě akce – klubová expozice na výstavě v Žirči a speciální klubová výstava. Podrobnější informace o obou výstavách se zavčasu dozvíte.

Také stále platí moje výzva ohledně klubových internetových stránek. Pokud máte někdo nějaký příspěvek týkající se vodní drůbeže nebo klubu, napište mi jej a já jej zveřejním. Naše stránky mají poměrně vysokou návštěvnost, tak proč se ještě více nezviditelnit.

Také doufám, že se ještě více zapojíte do práce klubu, na našich výstavách předvedete svá zvířata a nebudete jen „papírovými členy“.

Mějte se všichni moc hezky, mnoho zdraví a hlavně odchovů přeje

                                                                                                                      Miloslav Procházka

                                                                                                                      jednatel klubu